HTML clipboardبا عرض سلام
 چند روز پیش ایمیلی در مورد افزایش بازدید سایت و وبلاگ براتان ارسال کردم که خیلی از دوستان هم استقبال کردند . اما بعضی از آنها به دلیل تازه کار بودن نمیدانستند این سیستم چیه و چجور کار میکنه . در این قسمت میخوام توضیحی در مورد نحوه کار این سیستم و مراحل انجام کار  به صورت  گرافیکی بدم .
 
 برای شروع بیایید یکم بیشتر در مورد این سیستم بدانیم . این سایت بر اساس بازدیدهای اتوماتیکی که شما انجام میدِهید به شما امتیاز میدهد . هر بار بازدید اتوماتیک یک دوره زمانی دارد و بعد از این دوره زمانی امتیازی به حساب شما به صورت اتوماتیک اضافه میشود . و در هر دوره ی زمانی 4 سایت به صورت خودکار به نمایش در میاید .
 
 ممکنه بپرسید هر دوره زمانی چقدر زمان میبره ؟ باید بگم که هر دوره زمانی 15 ثانیه زمان میبره .  15 ثانیه که گذشت به حساب شما امتیازی اضافه میشود .

به ادامه مطلب بروید

HTML clipboardخوب این امتیازی که میگیم چقدره ؟ بعد از هر 15 ثانیه 3 امتیاز به حساب شما اضافه میشود. البته افراد عادی 3 امتیاز و افراد آپگرید شده 6 امتیاز . فعلا شما به صورت یه فرد عادی کار کنین تا در جلسات بعدی در مورد اعضای آپگرید شده توضیح بدم .

پس تا اینجا فهمیدیم که ما باید بعد از ورود به حسابمان به قسمت شروع بازدید اتوماتیک که عکسش در پایین مشخصه برویم و بزاریم واسه خودش به صورت اتوماتیک وبگردی کنه و هر 15 ثانیه این وبگردی رفرش میشه و 3 امتیاز به حساب ما اضافه میشه .

حالا از خودتان میپرسید این امتیاز چه فایده ای دارد ؟ ما چگونه میتوانیم بازدیدمان را افزایش بدهیم ؟
نکته مهم همین جاست . هر 3 امتیاز برابر با 1 بازدید است . یعنی اگه شما در روز 3000 امتیاز بگیرید میتونید 1000 بازدید به سایت خودتان بفرستید . پس هر چه امتیاز بیشتر باشد بازدیدمان بالاتر میرود.

بیایید حساب کنیم چقدر بازدید در روز میتونیم برای سایت یا وبلاگمان بفرستیم ؟
ما گفتیم هر 15 ثانیه 3 امتیاز کسب میکنیم پس دقیقه ای 12 امتیاز و ساعتی  720 امتیاز  که میشود روزی 17280 امتیاز که برابره با 5760 بازدید رایگان

دیگه نگران کمبود بازدید برای وبلاگ و وبسایت خود نباشید . میخواهید محصولات فروشگاهتان به فروش برود ؟ میخواهید آهنگ هایتان  دانلود شود ؟ میخواهید نمونه کارهایتان را  به مردم نشان بدهید ؟ میخواهید عضوهایتان زیاد شود ؟ یا فقط دوست دارید بازدید کننده جذب کنید ؟ عضو هر سلیقه ای که هستید هدفتان یکیه آن هم بازدید زیاد . چون با داشتن بازدید زیاد هست که این امور به واقعیت میپوندد .

شما فقط کافیه یک عدد کامپیوتر داشته باشید و دسترسی به اینترنت  و سپس وارد حسابتان شوید و شروع به بازدید خودکار کردن کنید . لازم نیست شما حتما از این سایت ها بازدید کنید تا امتیازی به شما تعلق بگیرد . اما به نظر من بهترین مکان برای وبگردی همنیجاست چون انواع سایت ها در یک جا برایتان به نمایش در می آید و میتوانید از همه ی آنها دیدن کنید بدون نیاز به دانستن هیچ آدرس سایتی فقط کافیه زمانی که آن سایت دارد برایتان به نمایش در می آید آدرسش را از منوی بالایی صفحه بردارید و به آن سایت مراجعه کنید .

بیشتر از این سر شما را درد نمیاورم . بهتره برویم به سراغ مرحله های عضو شدن و کار با سایت .

سعی کنید تمام این مراحلی که میگویم رو قدم به قدم انجام بدهید تا به راحتی متوجه شوید.

مرحله اول : ثبت نام

برای شروع کار ابتدا باید عضو بشوید . برای عضویت اول به این آدرسی که میگویم بروید :

http://mihanrank.com/?ref=15

سایت که کامل برایتان باز شد بر روی ثبت نام ( منوی زیر لوگوی سایت ) کلیک کنید تا وارد صفحه ی پر کردم فرم ثبت نام شوید . فرمی که در زیر مشاهده میکنید .

http://www.mihanrank.com/images/register01.JPG

در کادر اول باید اسمتان رو بنویسید
در کادر دوم باید ایمیلتان رو وارد کنید و در کادر سوم هم همین کار را تکرار کنید .
در کادر چهارم باید یک کلمه ی عبور برای خودتان انتخاب کنید .
آنجایی هم که نوشته موافقیت با قوانین و شرایط تیک روبرویش را پر کنید و در نهایت بر روی دکمه ی ثبت نام کلیک کنید.
ایمیل فعالسازی ممکنه برایتانن ارسال شودو حتی  ممکنه ایمیلی دریافت نکنید در هر صورت حساب شما فعال شده و میتوانیند وارد حسابتان بشوید.

مرحله دوم : وارد شدن به حساب

برای ورود به حسابتان باید بر روی گزینه ی ورود که در زیر لوگوی سایت قرار دارد کلیک کنید تا فرم زیر به نمایش بیاید.

http://www.mihanrank.com/images/login01.JPG

در کادر اول باید ایمیتان را وارد کنید ( ایمیلی که در هنگام پر کردن فرم ثبت نام استفاده کرده اید )
در کادر پایین تر هم باید رمز وررودتان را وارد نمایید ( رمز ورودی که هنگام پر کردن فرم ثبت نام وارد کرده بودید )
در نهایت پس از پر کردن این دو کادر بر روی دکمه ی ورود کلیک کنید تا وارد حساب کاربریتان بشوید .

 

مرحله سوم : اضافه کردن سایت به حساب

پس از ورود به حسابتان وسط صفحه پایین شما جمله ی افزودن سایت جدید را میبینید ( طبق عکس پایین ) . جلویش یک فلش زرد رنگ وجود دارد که به سمت چپ نشنانه کرده . بر روی این فلش زرد رنگ کلیک کنید . به عکس زیری نگاه کنید  . در پایین عکس و در سمت راست میبینید . حالا بر روی فلش زرد رنگ کلیک کنید.

http://www.mihanrank.com/images/accountstate.JPG

هنگامی که روی فلش زرد رنگ کلیک کردید وارد صفحه ی اضافه کردن سایت میشوید .  طبق عکس پایینی . به عکس نگاه کنید .

در کادر مربوط به نام سایت کافیه اسم سایتتان را بنویسید . مثلا بزرگترین سایت افزایش ترافیک
در کادر مربوط به آدرس سایت هم آدرس سایتتان را به صورت کامل وارد نمایید مثلا :
http://www.mihanrank.com
اگه سایت یا وبلاگتان داری آهنگی می باشد که پس از وارد شدن به سایت آن آهنگ شروع به پخش شدن کند شما گزینه ی بله را برای این قسمت انتخاب کنید در غیر این صورت خیر را انتخاب کنید .
در کادر آخر هم زبان سایتتان را انتخاب کنید . اگه فارسیه شما هم فارسی انتخاب کنید اگر انگلیسیه شما هم انگلیسی بزارید.
در نهایت بر روی دکمه ی افزودن سایت کلیک کنید.
درخواست افزودن سایت برای مدیر سایت ارسال میشود و به محض دیدن این درخواست اگه سایت یا وبلاگ شما دارای مشکل خاصی نباشد از طرف مدیر تایید میشود .
 

مرحله چهارم : شروع بازدید اتوماتیک و کسب امتیاز

به عکس زیر نگاه کنید . طبق عکس بر روی شروع اتوماتیک کلیک کنید . بعد از کلیک بر روی شروع بازدید اتوماتیک به صفحه مورد نظر میروید و اینجا 4 عدد سایت همزمان در 1 صفحه و به صورت 4 بخش به نمایش در می آید . هر بار نمایش 15 ثانیه طول میکشد که بابت هر بار نمایش 3 امتیاز نسیبتان می شود.

http://www.mihanrank.com/images/viewads.JPG

در اینجا یک نمونه از امتیاز گیری من را ببینید . به عکس زیر نگاه کنید .

http://www.mihanrank.com/images/credits01.JPG

در اینجا شما میبینید که من در این مرحله از بازدید 219 امتیاز کسب کرده ام و امروز کلا تا الان 236 امتیاز کسب کرده ام پس میتوانم تقریبا 78 بازدید برای سایتم اختصاص بدهم . آنجایی هم که نوشته شده 13 یعنی اینکه 13 ثانیه باقی مانده تا  15 ثانیه تمام شود و 3 امتیاز به اکانت من اضافه شود .

مرحله پنجم : اختصاص دادن امتیاز به سایت

به عکس زیر با دقت نگاه کنید : سمت راست اختصاص دادن را میبینید که فلش زرد رنگی جلویش مشاهده میشود . بر روی فلش زرد رنگ کلیک کنید تا به صفحه ی اختصاص دادن امتیاز به سایتتان بروید .

http://www.mihanrank.com/images/accountstate.JPG

وقتی وارد صفحه ی اختصاص امتیاز شدید همچین عکسی که در زیر به نمایش در آمده را میبینید .
اگر نگاه کنید نوشته شده موجودی حساب شما 296 پس من میتوانم در آن کادر زیری که عدد صفر نوشته شده یعنی زیر کلمه ی اختصاص دادن عدد 296 رو وارد کنم و بر روی دکمه ی اختصاص دادن کلیک کنم . با این کار 296 امتیاز به سایتم اضافه میشود . 296 رو بر 3 که تقسیم کنیم تقریبا میشود 98 یعنی 98 بازدید به سایتم اضافه میشود . هنگامی که این امتیاز را به سایت اختصاص دادید همان لحظه 98 بازدید به سایتتان اضافه نمیشود بلکه در بازده ی زمانی و کم کم اعضای سایت میهن رنک از سایت شما دیدن میکنند تا اینکه 98
عدد بازدید شما تمام شود .

http://www.mihanrank.com/images/addcredit.JPG

تا اینجا شما نحوه کار با سیستم و چگونگی افزایش رایگان سایت خود را فرا گرفته اید . اما مهمترین و پر سود ترین قسمت ماجرا هنوز باقی مانده است .
شما با معرفی این سایت به دوستان و افراد دیگر میتوانید 10% از امتیاز های آنها را کسب کنید . اینگونه نیست که این 10% از آنها کسب مشود بلکه این 10% را مدیر سایت بابت معرفی این سیستم به دیگران به شما هدیه میدهد . شما همیشه و هر زمانی که افراد ارجاع شده از طریق شما امتیازی کسب کند خود سیستم بلافاصله 10% از این امتیاز را به حساب شما اضافه میکند .

مثلا اگر 10 نفر از طرف شما در این سایت ثبت نام کنند و همه ی آنها روی هم رفته 100000 امتیاز در روز کسب کنند شما 10% از این 100000 امتیاز یعنی 1000 امتیاز کسب خواهید کرد . اضافه شدن این 1000 امتیاز به حساب شما به صورت اتوماتیک انجام میپذیرد .

حالا ممکنه از خودتان سوال کنید که چگونه این سایت تشخیص میدهد که چه کسی از طرف ما در این سیستم ثبت نام کرده است ؟ جواب سوال خیلی روشن هست . برای پی بردن به این جواب سوال وارد حسابتان شوید و در منوی مخصوص حسابتان بر روی لینک ارجاع شما کلیک کنید .در زیر شما منوی مخصوص حساب را میبینید که در آن لینک ارجاع شما هم به چشم میخورد . بر روی آن کلیک کنید.

http://www.mihanrank.com/images/viewads.JPG

در عکس زیر شما نمونه ای از لینک و افراد ارجاع شده از طرف من را مشاهده میکنید .

http://www.mihanrank.com/images/reflink.JPG

همانگونه که مشاهده می کنید لینک ارجاع من http://mihanrank.com/?ref=15 میباشد . یعنی هر کسی با کلیک کردن بر روی این آدرس عضو این سایت شود و امتیاز کسب کند  0.1 امتیاز این فرد یعنی 10% از امتیاز های این فرد از طرف مدیر به اکانت من به صورت جایزه همان لحظه اضافه میشود . در عکس بالا شما مشاهده میکنید که 6 نفر از طرف من عضو این سایت شده اند . اسم های افراد ارجاع شده را هم میتوانید مشاهده کنید . همچنین مقدار امتیاز هایی که تاکنون کسب کرده اند . ( قبلا به جای 3 امتیاز سایت میهن رنک 1.7 امتیاز به کاربرایش جایزه میداد که حالا با افزایش امتیاز رسیده به 3 )

ارجاع کردن افراد به این سایت از طریق لینک ارجاع شما بهترین راه برای کسب امتیاز و در نهایت کسب بازدید زیاد و آسان از این سایت می باشد . برای اینکه شما اگر شروع به بازدید خودکار هم نکنید صاحب امتیاز میشوید . یعنی بدون پرداخت وقت و هزینه ای صاحب امتیازی میشوید که نتیجه ی ارجاع افراد و دوستان خود از طریق لینک ارجاعتان به این سایت میباشد .

به سایت www.niloox.com مراجعه کنید . در اینجا شما میتوانید مشاهده کنید که من با قرار دادن بنر هایی از سایت میهن رنک در سایتم توانسته ام 6 نفر را به این سایت ارجاع کنم. شما هم اگر سایت یا وبلاگی دارید میتوانید با قرار دادن بنر های تبلیغاتی این سایت و لینک دادن این بنر به لینک ارجاع خود به کسب امتیاز بیشتر بپردازید . اگر سایت یا وبلاگ ندارید میتوانید با پست دادن لینک ارجاع خود در انجمن های گفت و گو یا قرار دادن لینک ارجاع خود در امضایتان در انجمن های گفتگو صاحب ارجاع کننده شوید و از این طریق هم کسب امتیاز کنید . راه های زیادی برای بدست آوردن ارجاع کننده وجود دارید . یکی از این راه ها دعوت کردن دوستان خود میباشد . که با نظر دادن در سایت یا وبلاگ - دعوت دوستان از طریق یاهو مسنجر - ارسال ایمیل به دوستانتان یا ساخت وبلاگی در رابطه با این موضوع میتوانید گامی محکم برای کسب ارجاع شونده و در نهایت کسب امتیاز همیشگی و رایگان بردارید .

من سعی میکنم نتیجه و تاثیر فعالیتم را برای شما ارسال کنم.

برای همه ی شما عزیزان آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم همیشه سایتی پر بازدید داشته باشد . با فعالیت در میهن رنک این کار به آسانی امکان پذیر میشود .

دوستدار شما
علی