مانی حقیقی تدوین فیلم


مجله سی نت:   به گفته امیر رضا مکین، دستیار اول کارگردان "دیوار" به این دلیل که مانی حقیقی مشغول بازی در فیلم سینمایی "ورود آقایان ممنوع" به کارگردانی رامبد جوان بود، کار تدوین کمی طولانی شد، اما در نهایت این کار چهارشنبه گذشته به پایان رسید تا فیلم برای مراحل بعدی آماده شود.

تاکنون برای صداگذاری و آهنگسازی این فیلم کسی معرفی نشده و اعلام عوامل فوق با بازگشت سیامک پورشریف تهیه کننده کار از سفر همراه خواهد بود.
"دیوار" که فرهاد توحیدی آن را نوشته در آلمان و ایران تصویربرداری شده تا روابط پدری و فرزندی را روایت کند که سال ها یکدیگر را ندیده اند. پسر که حمید نام دارد، 20 سال پیش و به دلیل دوری از جنگ و خسارات ناشی از آن به وسیله پدرش راهی آلمان می شود. در این مدت با وجود سوءتفاهماتی که میان پدر و پسر ایجاد شده است،حمید دعوتنامه ای برای پدر ارسال می کند تا عازم آلمان ‌شود.اما غافل از این که ماجراها آن طور که به نظر می رسد پیش نمی رود و ...
مسعود رایگان (پدر حمید) در "دیوار" نقش اول فیلم را بازی می‌کند و تانیا فورنارو (همسرحمید)، نوید اخوان (حمید) و مهدی معین‌زاده از دیگر بازیگران اصلی این فیلم به شمار می‌آیند و مابقی بازیگران آلمانی هستند.

عواملی که در ساخت این فیلم همکاری دارند، عبارتند از:
نویسنده فیلمنامه: فرهاد توحیدی
کارگردان و تدوینگر: مانی حقیقی
تهیه کننده: سیامک پورشریف
مدیر تصویربرداری: محمدرضا سکوت
صدابردار: حمید توکلیان
دستیار اول کارگردان: سحر مصیبی
برنامه‌ریز و مدیر تولید در ایران: امیررضا مکین
مدیر تولید در آلمان: احسان جعفری
طراح صحنه و لباس: هانس ماکس
منشی صحنه: مرجان تاجیک
عکاس: اختر قاسمی
دستیاران تصویربردار: مهران ممدوح، ابراهیم اشرفی، امیر پرچمی.