بخش های دانلود


مجله سی نت:   شرکت تصویر دنیای هنر در اطلاعیه ای از برخورد با سایتها و وبلاگهایی که نسبت به ایجاد لینک دانلود (بارگذاری) سریال قلب یخی در فضای تحت اختیار خود اقدام کرده اند خبر داد.

به گزارش سی نت و به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، در پی استقبال بی نظیر مردم از قسمت های اول و دوم سریال "قلب یخی" (نخستین سریال ویژه شبکه نمایش خانگی ایران) برخی سایتها و وبلاگها با هدف سودجویی، سوداگری، ضربه زدن به شبکه نمایش خانگی کشور و در نهایت تقویت شبکه قاچاق محصولات فرهنگی و سمعی و بصری، اقدام به ایجاد لینکهای ویژه ای در فضای تحت مدیریت خود نموده اند که از طریق آن قسمت اول و دوم سریال قلب یخی قابل دانلود (بارگذاری) است.
شرکت تصویر دنیای هنر به مدیران سایتها و وبلاگهای یاد شده هشدار داد در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به حذف و یا مسدود ساختن این بخش ها اقدام نمایند. در غیر اینصورت موضوع از طریق مراجع قانونی تحت پیگرد قرار خواهد گرفت و با متخلفان برخورد خواهد شد. این شرکت همچنین از عموم علاقه مندان شبکه نمایش خانگی، خانواده های محترم و مردم عزیز درخواست کرد تا برای حفظ حقوق مادی و معنوی سازندگان این سریال و همچنین حمایت برای ساخت قسمتها و فصل های بعدی قلب یخی از کپی و تکثیر آن به هر شکل خودداری نموده و با خرید نسخه های اریژینال این سریال در تقویت شبکه مجاز و سالم نمایش خانگی کشور سهیم باشند.
اضافه می شود: بر اساس گزارش های واصله موجودی قسمت اول سریال قلب یخی در مراکز توزیع تقریبا به اتمام رسیده و قسمت دوم این سریال نیز اواخر هفته گذشته به شبکه نمایش خانگی کشور عرضه شد