اکران عمومی


مجله سی نت:   فیلم سینمایی "صبح روز هفتم" به كارگردانی مسعود اطیابی پس از پخش تیزر تلویزیونی‌، از صبح امروز در سینماهای كشور به نمایش درآمد.
غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی مركز خدمات سینمایی حوزه هنری در این باره گفت: از صبح امروز، اكران عمومی فیلم در یازده سینما و یك فرهنگسرا آغاز شد.

وی سینماهای نمایش‌دهنده "صبح روز هفتم" را برشمرد و گفت: سینماهای پردیس آزادی، ملت، زندگی، فرهنگ، سینما بهمن، سپیده، ماندانا، ایران، فلسطین، عصر جدید، شاهد و فرهنگسرای قانون این فیلم را به نمایش در می‌آورد.

فرجی با اشاره به اینكه در طرح "اذان تا اذان" نیز برخی از سینماها تقاضای نمایش این فیلم را داشته‌اند، گفت: رایزنی‌هایی در مورد اكران فیلم در سانس ویژه سینماها و در زیر مجموعه طرح اذان تا اذان شده و سینما "استقلال" یك سانس خود را به نمایش این فیلم اختصاص داده است.

فرجی به فارس گفت: با مذاكراتی كه آقای اطیابی با صدا و سیما داشتند، قول مساعد پخش تیزر تلویزیونی این فیلم را گرفتند كه با همكاری دوستان، از شب گذشته پخش این تیزر‌ از تلویزیون‌ آغاز شده است.
در جلسه این هفته شورای صنفی نمایش بنا به درخواست پخش كننده فیلم "صبح روز هفتم"، مقرر شد چنانچه پخش تیزر فیلم از صدا و سیما آغاز شود، از امروز به اكران عمومی در بیاید.

شهرام حقیقت‌دوست، علی اوسیوند، رویا میرعلمی، خسرو فرخزادی، داریوش اسدزاده، كیومرث ملك‌مطیعی، محمد پورستار، حشمت آرمیده و ... بازیگران «صبح روز هفتم» هستند.

این فیلم داستان هفت روز از زندگی دزدی است كه تازه از زندان آزاد شده و طلاق همسرش و دوری تنها دخترش او را در شرایط بدی قرار داده است.