بیش از یک و نیم میلیون نسخه از قسمتهای اول و دوم


مجله سی نت:   بیش از یک و نیم میلیون نسخه از قسمتهای اول و دوم سریال قلب یخی به فروش رسیده است.
به گزارش سی نت و به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر (TDH) حسین معماری مدیر مرکز پخش دنیای هنر با اعلام این خبر افزود:

با گذشت یکماه از توزیع قسمت اول و دوم سریال قلب یخی و در بررسی صورتحسابهای دوره ای نمایندگان توزیع و عاملان پخش در سراسر کشور، مشخص شد که یک میلیون و ششصد هزار نسخه از مجموع دو میلیون تیراژ قسمتهای اول و دوم سریال قلب یخی توسط علاقه مندان شبکه نمایش خانگی خریداری شده است.

به گفته وی این چرخش ریالی خرید این سریال مبلغ رقمی بالغ بر بیست و چهار میلیارد ریال بوده که در حدود ده میلیارد ریال از این مبلغ به عنوان حق پخش و فروش نمایندگان توزیع و عاملان فروش اختصاص دارد. حسین معماری با رد شایعاتی که در برخی رسانه ها پیرامون تیراژ این مجموعه منتشر شده تاکید کرد: تیراژهای اعلام شده یا از روی گمانه زنی و نا آگاهی بوده و یا با سوء نیت و هدفی خاص مطرح شده است و از آنجا که قلب یخی در ژانر پلیسی جنایی و معمایی ساخته شده و دارای جذابیت برای بینندگان است. با توزیع دو قسمت جدید، تیراژ قابل توجهی از قسمتهای قبلی نیز توسط نمایندگان به فروش می رسد.

مدیر پخش دنیای هنر افزود: رقم تیراژ واقعی همان عددی است که در پشت هر جعبه CD درج شده است.
این گزارش می افزاید: حسین معماری با ابراز نگرانی از افزایش تکثیر و فروش غیر مجاز سریال قلب یخی در معابر و دانلود غیر قانونی آن توسط برخی سایتها و وبلاگها گفت: هم اکنون و بر اساس گزارش های رسیده قسمتهای اول تا چهارم قلب یخی در یک DVD و با قیمت نازل نزدیک به هزار تومان به فروش می رسد که با هماهنگی ستاد مبارزه با محصولات غیر مجاز سمعی و بصری نسبت به برخورد قاطع و گسترده مبارزه با کپی غیر مجاز اقدام لازم انجام شده و این حرکت از استان خراسان رضوی آغاز شده است و پس از ان استانهای فارس و آذربایجان شرقی در دستور کار قرار گرفته اند.

این مسئول از تمام علاقه مندان شبکه نمایش خانگی و خانواده های محترم درخواست کرد تا برای حفظ حقوق مادی و معنوی سازندگان این سریال از تکثیر ان به هر نحو خودداری کرده و با خرید نسخه های اریژینال قلب یخی، شرایطی را فراهم آورند تا مسیر برای ساخت سایر سریال های ویژه شبکه نمایش خانگی هموار شود.