رمزگشایی برخی اتفاقات در هشتمین قسمت

برخی اتفاقات به بازار آمدهشتمین قسمت از سریال قلب یخی از صبح روز چهارشنبه چهاردهم مهرماه جاری به طور هم زمان در تهران و شهرستانها توزیع شد.

به گزارش سی نت و به نقل از روابط عمومی شرکت تصویر دنیای هنر، در قسمت هشتم سریال "قلب یخی"، ماجرا در ادامه قسمت قبل و با فلاش بک (بازگشت به گذشته) از یکماه قبل از ماجراهای فعلی روایت می شود و در این قسمت مخاطبان داستان به رابطه گسترده تر فرهاد و ویدا پی برده و از همکاری این دو در یک پروژه بسیار سری و خطرناک آگاه می شوند. همچنین رابطه حامد و ستاره، چیستا و فرزاد و بهار و امین نیز برای مخاطبان روایت می شود.

این گزارش می افزاید: در قسمت هشتم قلب یخی ستاره به پیشنهاد حامد به عقد او در می آید و تیمور (مختار سائقی) که در زمان حال، او را در زندان به عنوان سردسته خلافکاران زندان دیده ایم با دریافت پول کلانی از فرهاد (حمید فرخ نژاد) و به درخواست وی راهی زندان می شود. همچنین پرده ای از چگونگی قتل همسر و فرزند حامد (حسین یاری) نیز کنار می رود تا تماشاگر دریابد که حامد قاتل همسر و فرزندش نبوده و طی یک صحنه سازی به عنوان قاتل معرفی شده است. ضمن اینکه در پایان این بخش، داستان مجددا به زمان حال باز می گردد.

هشتمین قسمت سریال "قلب یخی" (اولین سریال ویژه شبکه نمایش خانگی کشور) با صدای رضا یزدانی در تیتراژ آخر و مازیار فلاحی در کلیپ های بین داستان و با تیراژ هفتصد هزار نسخه ،توسط شرکت تصویر دنیای هنر در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.