مجله سی نت:   فیلم سینمایی "لج و لجبازی" دومین ساخته سید مهدی برقعی از امروز توسط شرکت ویدئو رسانه "خانه تصویر آبی" در تیراژ یک میلیون نسخه در نوبت پخش اول به شبکه سینمای خانگی کشور عرضه شد.

به گزارش سی نت و به نقل از روابط عمومی و امور ارتباطات رسانه ای شرکت "خانه تصویر آبی" با اعلام این خبر افزود: لج و لجبازی داستان زن و شوهری را روایت می کند که پس از 17 سال زندگی مشترک، اختلافاتشان باعث جدایی آنها می شود. و ایندو سه سال جدا از هم زندگی می کنند. در این میان تنها دختر این زوج تلاش می کند تا شرایطی را فراهم آورد که پدر و مادرش مجددا زندگی دوباره ای را آغاز کنند و در این بین ماجراها و اتفاقات متعددی رخ می دهد.
امیر جعفری، سارا خوئینی ها، نیما شاهرخ شاهی، سحر ذکریا، سیاوش خیرابی و ساعد هدایتی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند ضمن اینکه سحر قریشی بازیگر جوانی که در سریال "دلنوازان" خوش درخشید اولین نقش آفرینی خود در سینمای ایران را در این فیلم انجام داده است.
این گزارش می افزاید: برای نخستین بار با هدف افزایش جذابیت و ایجاد امکان برای انتخاب دلخواه خریداران، این فیلم با چند طراحی روی جلد مختلف والت به شبکه سینمای خانگی عرضه شده است. "لج و لجبازی" محصول سال 88 سینمای ایران است که چندی پیش به اکران خود در کشور پایان داد و با موضوع اجتماعی و مدت زمان 93 دقیقه با قسمت 1500 تومان عرضه شده است. شرکت خانه تصویر آبی تا پایان سال جاری عناوین متعدد
و متنوع دیگری از سینمای ایران و جهان را به علاقه مندان شبکه نمایش خانگی تقدیم می کند