چه کسی بادختر پوتین ازدواج میکند؟+تصویر


ایسنا: ولادیمیر پوتین، نخست وزیر روسیه مدتهاست که برای تضمین این که عکس‌های دو دختر 24 و 25 ساله‌اش از محافل عمومی دور بماند به زحمت زیادی افتاده است.

افشای این موضوع که یکاترینا دختر 24 ساله پوتین قرار است ازدواج کند (که از سوی یک روزنامه کره جنوبی منتشر شد) به نظر می‌رسد که اقدامات نخست وزیر روسیه برای دور نگه داشتن زندگی خصوصی و دخترانش از محافل عمومی را در خطر قرار داده است.


پوتین هم چنین بارها نسبت به این ادعا که ازدواج وی با مادر این دو دخترش مدتهاست پایان یافته، خشمگینانه واکنش نشان داده است.

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف، روزنامه جونگ آنگ دیلی اعلام کرد که به این موضوع پی برده که دختر کوچکتر پوتین قرار است بزودی با پسر یون جونگ گو که در دهه 90 در سفارت کره در مسکو فعالیت کرده، ازدواج کند.


چه کسی بادختر پوتین ازدواج میکند؟+تصویر

در این گزارش عنوان شد که پوتین در ابتدا با این ازدواج مخالف بوده اما پس از دیدار با داماد آینده نظرش را تغییر داده است.

پدر این جوان 26 ساله کره‌ای از این روزنامه درخواست کرده بود که این موضوع را گزارش ندهد.

وی گفت: این زوج قرار است ازدواجشان را به طور رسمی اعلام کنند. لطفا اکنون در مورد ازدواج آنها مطلبی منتشر نکنید.

این روزنامه گزارش داد که دختر پوتین و این کره‌ای قرار است پس از ازدواج در کره جنوبی زندگی کنند. این دو از سال 1997 یکدیگر را می‌شناسند. گفته می‌شود این دو اخیرا در دانشگاه‌های آمریکا تحصیل کرده‌اند.

سخنگوی پوتین این گزارش را رد کرد.

اگرچه پوتین مشهورترین سیاستمدار روسیه است اما مردم عادی این کشور هیچ چیز درباره دختران وی نمی‌دانند و گفته می‌شود حتی نمی‌دانند آنها چه شکلی هستند.